כץ ושות' משרד עורכי דין
כץ ושות' משרד עורכי דין
מזכירות: 072-2555200
Katz Law Office
Katz Law Office
מזכירות: 072-2555200
כץ ושות' משרד עורכי דין
כץ ושות' משרד עורכי דין
מזכירות: 072-2555200
קו הייעוץ
מתן מענה מיידי בכל שעות פעילות המשרד
054-8040777
כץ ושות' - ייצוג נאשמים בפני ערכאות משפטיות שונות בצבא
ייצוג נפגעי עבירה
משרדינו מייצג ומלווה נפגעי עבירה בהליך הפלילי ולאחר מכן בהליך האזרחי
סיוע בכתיבת בקשות מחילה
לחייל קיימת הזכות לפנות בבקשה למחילה לאלוף הפיקוד על מנת שזה יקל בעונשו
קרא עוד
כץ ושות' משרד עורכי דין
כץ ושות' היינו משרד בוטיק מייחד את פעילותו למספר תחומי דגל, בתחום המשפט הצבאי והמשפט הפלילי. לקוחותינו לרוב פוגשים לראשונה במערכת המשפט הפלילית ואנו איתם בכל שלבי התהליך.
קרא עוד
טיפול בהשגת הסדרי מעמד לעריקים ומשתמטים הנמצאים בחו"ל
חזור לתחומי עניין
טיפול בהשגת הסדרי מעמד לעריקים ומשתמטים הנמצאים בחו"ל
עריקים ומשתמטים בחו"ל


משרדינו עוסק רבות בטיפול בעריקים (חיילים שהחלו בשירות פעיל) או משתמטים (שלא החלו שירות פעיל), אשר נעדרים משירות הצבאי ובנוסף - מרכז חייהם הנוכחי הוא בחו"ל.

עבירת עריקות הינה עבירה מתמשכת כלומר, עד אשר החייל לא יסגיר עצמו העבירה ממשיכה להתקיים. כלל השמות של עריקי ומשתמטי חו"ל יופיעו במחשבי משטרת ישראל ובמחשבי ביקורת הגבולות של מדינת ישראל ולפיכך, במידה שיתייצבו, הם צפויים להיעצר ולעמוד לדין.


עריקי ומשתמטי חו"ל מצבם המשפטי

כאמור, עריקי ומשתמטי חו"ל נחשבים לחיילים מבחינת הדין ולפיכך ניתן לעוצרים ולהביאם לשיפוט בפני בית דין צבאי. הם אינם פטורים משירות צבאי, ואם ברצונם לחזור בשלב כלשהו לישראל, אפילו אם לתקופה קצרה בלבד, עליהם להסדיר את מעמדם מול שלטונות הצבא.


בנוסף לעונשים חמורים אשר עלולים להיות מושטים, הרי שסיכונים נוספים שעומדים בפניהם הינם מעצרם וכן רישום פלילי בגין עבירה של היעדר מהשירות שלא ברשות. בנוסף, הרי שבסופו של ההליך המשפטי, עדיין, יהיה על אותם עריקים/משתמטים להשלים את חובת השירות הצבאי שלהם.


עריקי ומשתמטי חו"ל איך אנו יכולים לסייע?

לווי של עורך דין פלילי עשוי, במרבית המקרים, להוביל לשינוי מראית פני הדברים עבור אותם עריקים/משתמטים. פעולות נכונות המצויות בתחום מומחיותו של עורך הדין הפלילי, עשויות להוביל להסדרת מעמדו של החייל/משתמט, להקלה בעונשו, להעברת עניינו לשיפוט בדין משמעתי ולעתים אף לפטור מהצבא והימנעות מפתיחה בהליכים משפטיים.


במשרדנו מחלקה צבאית בעלת ניסיון רב בייצוג בעבירות של היעדר מן השירות, בדגש על עריקי/משתמטי חו"ל. משרדינו ילווה אותך מהשלב המקדמי של הסדרת מעמדתך, הידברות עם כלל הגופים הרלוונטיים ובמידת הצורך ניהול ההליך המשפטי.  צור קשר כעת, ונעמיד לרשותך את הצוות המשפטי הטוב ביותר לטיפול בעניינך.המידע המוצג לעיל, אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ומספק מידע כללי בלבד. על מנת לקבל יעוץ פרטני יש לפנות לעורך דין מוסמך.

 © כל הזכויות שמורות כץ ושות' משרד עורכי דין

 
 
חזור לתחומי עניין
כץ ושות' עורכי דין
ההסתדרות 19 (בית ההסתדרות) פתח תקווה
טלפון: 072-2555200
פקס: 072-2555201
Google+
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות